Bábika Claire od značky G21 je krásne batoľa v roztomilých bielych šatôčkach so srdiečkami, ktorému neodolá žiadna malá slečna. Bábika má krásne oči s reálnym pohľadom, ktoré vyzerajú ako pravé. Celé telíčko je vyrobené z kvalitnej nezávadnej tvrdej g
Hľadáte krásnu bábiku pre svoju dievčatko a ešte ste nenašli tú pravú? Máme pre vás malý tip. Panenka Claire od značky G21 je krásne batoľa v roztomilých bielych šatôčkach so srdiečkami, ktorému neodolá žiadna malá slečna.

Bábika má krásne oči s reálnym pohľadom , ktoré vyzerajú ako pravé. Nikdy neuhne pohľadom, nikdy nesklopí zrak. Claire bude mať oči len pre svoju novú mamičku. Bábika vyzerá ako naozajstné malé bábätko, dokonca na nej nájdete aj roztomilé bábätkovské faldíky a pupček.Vaša dievčatko môže mať bábiku neustále pri sebe. Vďaka pohyblivým nožičkám aj ručičkám ju môžete posadiť, oprieť, postaviť, alebo jej dvíhať ručičky hore a dolu. Usaďte ju k spoločnej večeri, alebo ju vezmite so sebou do postieľky. Možnosti sú nekonečné.

Celé telíčko je vyrobené z kvalitné tvrdé gumy , ktorá je odolná proti poškodeniu a 100%nezávadná . Pri znečistení bábiku jednoducho utrite vlhkou handrou a obliečok vyperte v práčke na 30 ° C.Parametre:

Výška: 30 cm
Materiál: guma, plast
Vhodné od 3 rokov

Spĺňa normy:

STN EN 71-1-mechanické a fyzikálne vlastnosti
STN EN 71-2-horľavosť
STN EN 71-3-migrácia určitých prvkov

Detail

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Bábika G21 Claire 30 cm

  • Výrobca: G21
  • Kód produktu: 60026072
  • Dostupnosť: Skladom
  • 17,63€

  • Bez DPH: 14,69€
  • Cena vo vernostných bodoch: 976

Štítky: bábika, g21, claire, cm, g21, otm0039617, otm0039617, g21