Automatický dávkovač mydla G21 riešil s moderným dizajnom v bielom prevedení. Objem nádržky na mydlo činí 800 ml, časové oneskorenie snímania je 0,5 s, napájanie 6 batériami typu AA. Automatický senzor.
Veľký skok vpred v hygiene rúk. To čo ste predtým považovali za luxus, si dnes môžete dopriať aj vy- Automatický dávkovač mydla G21 riešil s moderným dizajnom v bielom prevedení . Skvele doplní vašu kúpeľňu, kuchyňu, reštauráciu, kliniku i kanceláriu.

Chráni pred baktériami

Patríte k ľuďom, ktorí myslia na zdravie svoje aj svojich blízkych? Potom určite viete, že mydla či nádobky na tekuté mydlá sú veľkým útočiskom mikróbov, vírusov, baktérií. Všetky tieto mikróby pomaly, ale isto útočia na váš organizmus. S automatickým dávkovačom G21 riešil už vás to ale trápiť nemusí. Žiadna baktérie nemá šancu.
& Nbsp;
Jednoduchosť a elegatný dizajn

Vzhľad sme ladili s dôrazom na eleganciu a praktickosť. Či už si hráte na pieskovisku so svojimi deťmi alebo pracujete v nemocnici, viete, že v dnešnej dobe platí heslo hygiena predovšetkým. Chráňme svoje deti i seba pred baktériami a vírusmi. Je to našou prioritou. Dávkovač mydla G21 riešil bude vašou pomocníkom a ochrancom na pracovisku i u vás doma. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp;
Bezdotykové bezpečí

Predstavte si situáciu: ste doma a pripravujete chutný obed pre rodinu. Pracujete so surovým mäsom a v tom vám zazvoní telefón, potrebujete si hneď umyť ruky. Ako to vyriešiť? V tejto chvíli sú baktérie ešte neškodné, ale vplyvom teplého vzduchu sa začnú pomaly množiť a chystajú sa na ďalší presun. Bezdotykový automatický dávkovač mydla G21 riešil im ho ale neumožní. Baktérie nemajú šancu!

Riešenie má meno G21 riešil

Kúpte si svoj automatický dávkovač mydla G21 riešil. V jednoduchosti je krása, hovorí sa a skutočne to platí. Rovnako tak tomu je aj u G21 Riešilo, u ktorého len priložíte ruky pod dávkovač a máte ich namydlený.

Automatický dávkovač G21 riešil na vás myslia v každej oblasti. Nielen, že krásne vyzerá a tak sa vám hodí prakticky kamkoľvek. Zároveň je tiež dokonale funkčné, spoľahlivý a bezpečný. Mydlo dávkuje v presnom množstvo, takže nedochádza ani k zbytočnému plytvaniu. Plní všetky vaše želanie: praktickosť, krásu, čistotu a hlavne komfort.

Parametre:

Kapacita nádržky: 800 ml
Napájanie: 6 x AA batérie (1,5 V)
Životnosť batérií: 10 000 cyklov (1 rok)
Indukčná vzdialenosť: 8-10 cm
Prevádzkové mód: automatický senzor
Časové oneskorenie snímania: 0,5 s
Prevádzková teplota: 5-40 ° C
Rozmery: 11 x 26 x 10,5 cm
Rozmery balenia: 15 x 31 x 14 cm
Hmotnosť: 0,9 kg
Detail

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Automatický dávkovač mydla G21 Resil White, 800 ml

  • Výrobca: G21
  • Kód produktu: 635366
  • Dostupnosť: Skladom
  • 62,47€

  • Bez DPH: 52,06€
  • Cena vo vernostných bodoch: 976

Štítky: automatický, dávkovač, mydla, g21, resil, white, ml, g21, g21-rs614w, dh2002, g21