G21 Teleskopický rebrík G21 GA-TZ11-3,2M hliníkový, modrý

G21 Teleskopický rebrík G21 GA-TZ11-3,2M hliníkový, modrý

VýrobcoviaG21
Kód produktu: 63903923
  • 96,21€

  • Bez DPH: 80,18€
Teleskopický rebrík G21 GA-TZ11-3,2M v modrej farbe  má max. dĺžku 3,2 m a v zloženom stave meria 0,8 m. Pôvodne je vyvinutý pre profesionálov a vyznačuje sa dostatočne pevnou a odolnou konštrukciou.
Teleskopický rebrík G21 GA-TZ11-3,2M pôvodne vyvinutý pre profesionálov, je špičkový model, ktorý sa vyznačuje dostatočne pevnou a odolnou konštrukciou, vďaka systému duralových profilov. Na jeho konštrukcii boli využité ľahké hliníkové materiály, ktoré znižujú jeho celkovú hmotnosť a zároveň zabezpečujú zloženie rebríku do minimálnej úložnej veľkosti.

Tieto hliníkové teleskopické rebríky sú určené nielen pre profesionálne použitie. Či už ste v dielni, na záhrade alebo v domácnosti, vždy pre nich nájdete využitie a oceníte ich špičkové úžitkové vlastnosti.Ak bojujete vo svojej dielni alebo v domácnosti s nedostatkom úložného priestoru, je pre vás tento skladací hliníkový teleskopický rebrík ideálnou voľbou! Keď je zložený, meria iba 0,8 m, takže sa vám s ním bude aj pohodlne manipulovať nech už ho budete presúvať alebo prevážať autom. Jeho konštrukčné prvky, stupnice a poistné zámky sú prevedené podľa ergonomických zásad a podporujú tak jeho jednoduché a intuitívne používanie.

Využite neopakovateľnú šancu a kúpte si tento kvalitný teleskopický rebrík G21 GA-TZ11-3,2M, ktorý má minimálne požiadavky na prevoz a skladovanie a ktorého systém vysúvania spolu s aretáciou dĺžky umožňuje ľubovoľné nastavenie dĺžky rebríka.

Špecifikácie:

Nosnosť: 150 kg
Dĺžka zloženého rebríka: 0,8 m
Maximálna dĺžka rozloženého rebríka: 3,2 m
Rozmery balenia: 85 x 50 x 9 cm
Váha: 9 kg
Farba: modrá

Obsah balenia:

Teleskopický hliníkový rebrík


Detail

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky: Teleskopický rebrík G21 GA-TZ11-3, 2M hliníkový, modrý