G21 Teleskopický rebrík G21 GA-TZ9-2,6M hliníkový, modrý

G21 Teleskopický rebrík G21 GA-TZ9-2,6M hliníkový, modrý

VýrobcoviaG21
Kód produktu: 63903823
  • 77,42€

  • Bez DPH: 64,52€
Teleskopický rebrík G21 GA-TZ9-2,6M v modrej farbe  má maximálnu dĺžku 2,6 m a v zloženom stave meria 0,74 m. Pôvodne je vyvinutý pre profesionálov a vyznačuje sa dostatočne pevnou a odolnou konštrukciou.
Teleskopický rebrík G21 GA-TZ9-2,6M pôvodne vyvinutý pre profesionálov, je špičkový model, ktorý sa vyznačuje dostatočne pevnou a odolnou konštrukciou, vďaka systému duralových profilov. Na jeho konštrukcii boli využité ľahké hliníkové materiály, ktoré znižujú jeho celkovú hmotnosť a zároveň zabezpečujú zloženie rebríka do minimálnej úložnej veľkosti.

Tieto hliníkové teleskopické rebríky sú určené nielen pre profesionálne použitie. Či už ste v dielni, na záhrade alebo v domácnosti, vždy pre nich nájdete využitie a oceníte ich špičkové úžitkové vlastnosti.Ak bojujete vo svojej dielni alebo v domácnosti s nedostatkom úložného priestoru, je pre vás tento skladací hliníkový teleskopický rebrík ideálnou voľbou! Keď je zložený, meria iba 0,74 m, takže sa vám s ním bude aj pohodlne manipulovať nech už ho budete presúvať alebo prevážať autom. Jeho konštrukčné prvky, stupnice a poistné zámky sú prevedené podľa ergonomických zásad a podporujú tak jeho jednoduché a intuitívne používanie.

Využite neopakovateľnú šancu a kúpte si tento teleskopický rebrík G21 GA-TZ9-2,6M, ktorý má minimálne požiadavky na prevoz a skladovanie a ktorého systém vysúvania spolu s aretáciou dĺžky umožňuje ľubovoľné nastavenie dĺžky rebríka.

Záruka kvality! 2 roky plnej záruky!

Špecifikácie:

Nosnosť: 150 kg
Dĺžka zloženého rebríka: 0,74 m
Maximálna dĺžka rozloženého rebríka: 2,6 m
Rozmery balenia: 77 x 50 x 9 cm
Váha: 7 kg
Farba: modrá

Obsah balenia:

Teleskopický hliníkový rebrík


Detail

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky: Teleskopický rebrík G21 GA-TZ9-2, 6M hliníkový, modrý