G21 Prístrešok pre automobil G21 Carport black/yellow 5,8 x 3,1 m

G21 Prístrešok pre automobil G21 Carport black/yellow 5,8 x 3,1 m

VýrobcoviaG21
Kód produktu: 6390045
  • 2 114,29€

  • Bez DPH: 1 761,91€
Auto v suchu, rýchlo a jednoducho. Kúpte svojmu autu prístrešok G21 Carport v čierno-žltej farbe, ktorý je dostatočne ochráni pred slnkom i dažďom. Teraz si môžete objednať Carport dokonca s montážou na kľúč!
Auto v suchu, rýchlo a jednoducho. Nezdržujte sa so stavbou murované garáže, nehľadajte miesto na plechovú. Kúpte svojmu autu prístrešok, ktorý je dostatočne ochráni pred slnkom i dažďom. Murovaná alebo plechová garáž nemusí sedieť každému. Teraz si môžete objednať Carport dokonca s montážou na kľúč!

Prístrešok pre auto G21 Carport v čierno-žltej farbe skvele doplní parkovisko pri vášho domu, firmy i obchodného či športového centra. Nainštalujte ho samostatne, alebo postavte viac prístreškov vedľa seba a vytvorte praktická státie pre viac automobilov.

Počasie vás nezaskočí


Doprajte svojmu autu čo najlepšiu starostlivosť za každého počasia. Prístrešok pre automobil G21 ochráni karosériu vášho auta pred priamym slnečným žiarením, dažďom, krúpami i snehom. Či už si pre vás počasie pripraví čokoľvek, vy budete do auta nastupovať v tieni a v suchu.

Pevná konštrukcia

Nemajte o svoj automobil obavy. Vonkajšie státie je vďaka robustnej železnej konštrukciu veľmi pevné a odolné. Máte automobil väčších rozmerov? Nezúfajte, nie ste vyšachovaniu! Pod prístrešok bez problémov zaparkujete aj väčšie automobil do výšky 1,82 m .

Nemontujte sa s tým sami!

Objednajte si tím technikov, ktorí vám prístrešok zostaví so zárukou na montáž. Pripravte si betónový podklad, my Carport privezieme + zostavíme + Zaistíme. Parkovanie už bude na vás :-)Parametre a špecifikácie:

Referenčné miesta pre garážové státie:


Penta.CZ, Hofbauerova 626, 163 00 Praha 6-Řepy
Kamody s.r.o., V Lukách, & nbsp; 562 01, Ústí nad Orlicí

Vonkajšie rozmery:


Dĺžka: 5,8 m
Výška: 1,9 m
Šírka: 3,1 m

Vnútorné rozmery:

Dĺžka: 5,8 m
Výška: 1,82 m
Šírka: 2,85 m


Detail

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky: Prístrešok pre automobil G21 Carport black/yellow 5, 8 x 3, 1 m